Kurz o grantoch

pridané dňa:

Nový online kurz 1,2,3 Granty máme pre vás za polovicu.Neziskové

organizácie, samosprávy, školy ale aj podnikatelia majú možnosť uchádzať sa o desiatky miliónov eur z eurofondov a iných grantových zdrojov. Viete však kde a ako hľadať informácie o týchto zdrojoch?

Náš online kurz vám v tom pomôže. Je vhodný pre všetkých záujemcov o granty, dotácie a eurofondy. Vybaví vás praktickými zručnosťami a znalosťami, ktoré sú potrebné na porozumenie „eurofondštiny“ a pochopenie procesu získavania financií z verejných zdrojov.

V rámci kurzu sa naučíte:

Z akých zdrojov možno čerpať dotácie
Aké sú základné podmienky, ktoré musíte spĺňať
Čo je to projekt a aký je jeho základný obsah
Ako prebieha proces prípravy, výberu a realizácie projektu
Nepremeškajte ideálnu príležitosť a kúpte si online kurz v uvádzacej cene 14,50 €. Akcia platí len do 12. 5. 2020.

Viac informácií

Tím Grantexpert

Grantexpert s.r.o. sa pridáva k spoločnostiam, ktoré dbajú na ochranu Vašich osobných údajov. V súvislosti so Všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov GDPR, ktoré nadobudlo účinnosť dňa 25. mája 2018, si Vás dovoľujeme informovať o nových Zásadách ochrany osobných údajov spoločnosti Grantexpert s.r.o.
Prečo zostať v našej databáze? Máme záujem s Vami aj naďalej zdieľať informácie z oblasti dotácií a grantov, ktoré by Vás mohli zaujímať. Budeme Vás informovať formou newslettera, a to raz týždenne a príležitostne Vám môžeme poslať taktiež pozvánku na naše akcie.
Ak si neželáte dostávať notifikácie od nás, môžete sa odhlásiť z odberu.

www.grantexpert.sk • +421-2-5010 9880 • ahoj@grantexpert.sk • Obchodné podmienky

© 2020 Grantexpert s.r.o. Záhradnícka 72 821 08 Bratislava